מותגים של ציוד לדייג

שוק של מוצרי ציוד לדייג, לא במובן של בזאר ובלאגן, אלא במובן הרחב, הגלובלי, מלא ביצרנים, מותגים, ומוכרים שונים. עם כל המגוון הזה דייג מתחיל יכול להתבלבל וללכת לעיבוד לגמרה. מכיוון שאתר שלנו מיועד לדייגים בכל הרמות, אנחנו רוצים להכניס קצת סדר בבלגן של כל השמות של יצרני מוצרי דיג. כדי להקל עליכם, במאמר זה תראו רק את המותגי הדיג האהובים עלינו, נפרט בקצרה את היתרונות והדגמים המוצלחים ביותר.

SHIMANO - שימנו

במשך כבר כמעט חמישים שנה, שימאנו היא היצרנית היפנית מובילה בעולם של ציוד דיג. כיום, שימנו מייצרת מוצרים בקטלוגים נפרדים לשוק היפני, צפון ודרום אמריקאי, אירופאי ואוסטרלי.  שימנו הוא התאגיד הגדול ביותר עם קרוב ל 5,000 עובדים ורשת הפצה המכסה יותר מ -40 מדינות. החברה היפנית הוותיקה ביותר, מהמובילות בתעשיית הדייג העולמית. רולרים מעולים לכול הרמות ובמחירים שונים. חכות דייג, דימויים, חוטים ועוד ציוד רב.

DAIWA - דאיווה

ענקית יפנית DAIWA SEIKO INC – אחד מהמובילות  בעולם ייצרני ציוד לדייג. החברה מתחילה את ההיסטוריה שלה בשנת 1945 בייצור ותיקון של מוצרי דיג. לאורך כל שנות קיומה של החברה, DAIWA הייתה מהמובילות את השוק. היא הציגה את טכנוליגיות החדשניות, כמו עיצוב חצאית השפולה, מערכת בלימה מגנטית ועוד מלא חידושים מהפכניים. טכנולוגיות של DAIWA משמשות היום יצרני ציוד דייג ברחבי העולם. עכשיו כבר קשה לדמיין איך היה נראה עולם הדייג עם החברה לא הייתה קיימת.

MAJOR CRAFT - מייג'ור קראפט

MAJOR CRAFT היא אחת החברות היפניות הצעירות והמתפתחות ביותר, המתמחות בייצור חכות דייג. מקלות דייג של MAJOR CRAFT משלבים בצורה מושלמת עיצוב מרשים, פונקציונליות מעולה ואיכות יפנית מסורתית. מגוון הציוד של החברה רחב במיוחד. כיום קיימים יותר מעשרים סדרות של מקלות בארסנל של החברה, שמתאימות כמעט לכל סוג של דיג בים ובמים מתוקים.

Abu Garcia - אבו גרסיה

דיג עם ציוד של  Abu Garcia זה לא רק סיפור על דיג מושלם, אלא ההזדמנות ליהנות מציוד שבדי איכותי שאפשר לקנות במחיר שווה לכל נפש. מוצרי אבו גרסיה הם בחירה מועדפת לא רק בקרב דייגים ספורטיביים, אלא גם בין מקצוענים. ציוד דיג של אבו גרסיה תמיד משאיר רושם מצויין מכל יציאת דיג. ציוד דייג באיכות שוודית.

DUEL-YOZURI - דואל יוזורי

מותגים DUEL ו- YOZURI הם בבעלות DUEL CO., Inc. – היצרן הגדול ביותר של ציוד לדייג מיפן. החברה הוקמה בשנת 1970. מבחר מוצרים של DUEL כולל מספר עצום של דימויי פלסטיק, אביזרי דיג וכלים נלווים שונים, חוטי בד, ניילון ופלואורוקרבון. היינו רוצים לציין שדימויי YOZURI הם בין הדימוים היפניים הראשונים שהגיעו לארץ. ולמרות שרובם נועדו לתפיסת טורפים כמו בס, פורל וטורפים ימיים, הם גם עובדים מצויין על כל הדגים הטורפים באזורינו.

PENN - פן

Penn Fishing Tackle הוא מותג ציוד דייג אמריקאי, המפורסם בעיקר בגלל הרולרים חזקים במיוחד ומקלות דייג איכותיות. בתהליך הייצור החברה משתמשת בניסיונם של דייגים מקצועיים, שבהמשך בודקים אותם על המים. חשוב להזכיר כי בנוסף החברה מספקת לדייגים את כל הכלים הדרושים לשימור וטיפול בציוד דייג. לכן, עם טיפול הולם, ציוד ישאר במצב מצויין במשך שנים רבות.

RAPALA - רפלה

Rapala היא חברה פינית ששמה המלא הוא Rapala VMC Corporation, והיא אחד החברות המובילות בעולם בייצור דימויים, ציוד ומוצרי דיג אחרים. החברה הוקמה בשנת 1936 על ידי בחור פיני בשם לאורי רפאלה. Rapala היא בעלת מותגי בית מפורסמים, כמו VMC (קרסים), Sufix (חוטי דייג), Marttiini (סכינים), Storm, Blue Fox, Williamson, Luhr Jensen.

GRAPHITELEADER - גרפיטלידר

דייגים רבים מכירים חברת ציוד דייג יפנית בשם Olympic, שהציגה לפני מספר שנים לעולם את מקלות דיג הייחודיות, המיוצרות כיום תחת הסימן המסחרי Graphiteleader. המאפיינים העיקריים של מקלות דיג אלה כוללים כמה תכונות חשובות – מהירות, קלילות ובעלות רגישות מעולה. האם ידעתם שעל מנת לייצר כל פעם  דגמים חדשים של מקלות דיג, החברה מחזיקה צוות של כ-100 מהנדסים? כמות כזאת אפשר להשוות למחלקת פיתוח בכל מכון מחקר בין לאומי.

IMA - איימה

המותג IMA זכה לפופולריות בגלל דיומיי פרימיום שלהם. דימויים של IMA נועדו לנצל את מלוא הפוטנציאל של כל דייג. פתיונות IMA קבלו המון נקודות זכות ובצדק בקרב דייגים מנוסים. מותג IMA שואף להפוך לחדשני ביותר מבין כל יצרני דימויים בעולם. אחד החידושים המשמעותיים של החברה היו דימויים עם ציפוי מיוחד עם מרקם וצבע דןמה מאוד לקשקשים של דגים אמיתיים. בנוסף למראה שלו, הדימויים היו משחזרים את תנועתם של הדגים במים, מה שהופך אותם לבולטים ומושכים הרבה יותר בעיני הטורפים.

OKUMA - אוקומה

Okuma החלה את הפעילות שלה בשנת 1986 בטייוואן. לאחר הופעתם בשוק, הרולרים של המותג החדש זכו במהירות באמון הצרכנים והחלו בהדרגה להימכר למדינות אחרות. חברת Okuma כל הזמן שואפת למצויינות של ועושה הכל כדי לשפר עוד יותר את מוצרים הייחודיים שלה ואת הציוד האמין. כיום מפעל Okuma הוא אחד מחמשת מפעלי הציוד דייג הגדולות בסין. כמות הרולרים שחברה מייצרת גדל למיליון יחידות בשנה ממשיך לעלות.