5 חנויות הדייג הטובות ביותר ב- Aliexpress

ב- Aliexpress קיים היום מבחר בלתי נתפס של ציוד דייג. מאות, אם לא אלפי, חנויות מציעות את המוצרים שלהם ללקוחות, והתחרות ביניהן מבטיחה לכם את התנאים הטובים ביותר ואת המחירים הנמוכים ביותר.

אבל, קל מאוד ללכת לאיבוד בכל מגוון זה, במיוחד כאשר כל יום צצים להם חנויות חדשות. קשה מאוד להבין מה האיכות של המוצרים ומה האמינות של החנות.  לכן, בחרנו עבורכם את 5 החנויות הטובות והאמינות ביותר ב – Aliexpress המתמחות במכירת אביזרי וציוד דיג. הדירוג כולל גם מותגים של יצרנים שונים וגם חנויות המשווקות ציוד של מותגים שונים. בדקנו בקפידה לא רק את התנאים והמחירים בחנויות אלה, אלא בדקנו גם אלפי ביקורות של קונים אמיתיים. הם העריכו עד כמה הם מרוצים מאיכות המוצר ומתנאי השירות.

KASTKING

דירוג חנות: 98.7%, TOP BRAND.

בשוק: 7 שנים.

מספר המנויים: 484 476.

אחת מחנויות הדייגים הגדולות ביותר עם מגוון מוצרים עצום, בה תוכלו למצוא כמעט את כל מה שצריך לדיג – חכות, רולרים, חוטי דיג, פתיונות סיליקון, דמויים, כמו גם אביזרים שונים, כלים, ציוד ועוד.

BEARKING

דירוג חנות: 99.3%, TOP BRAND.

בשוק: 7 שנים.

מספר המנויים: 484.476

חנות מתמחה במכירת דימויים של מותג הבית באיכות גבוהה ביותר. בנוסף נמכרים בחנות גם חכות ורולרים, המוצרים הנמכרים והאיכותיים ביותר אלה דמויים ופתיונות סיליקון של החברה בכל הצורות והצבעים.

ALLBLUE

דירוג חנות: 99.2%, TOP BRAND.

בשוק: 6 שנים.

מספר המנויים: 47.750

חנות מוכרת מאוד, עם מבחר גדול של מוצרי דיג, כולל ג'יגים וסיליקון, מצופים, חכות, חוטי דייג, קרסים, טבעות, וציוד אחר. כאן תוכלו למצוא המון רפליקות איכותיות מאוד לג'יגים הכי טובים בעולם. יש כאן רפליקות לג'יגים של מותגים כמו DUO, XESTA, IMA וכ"ד במחירים נוחים.

MEREDITH

דירוג חנות: 99%, TOP BRAND.

בשוק: 5 שנים.

מספר המנויים: 126.660

מותג וחנות פופולריים, המתמחה בדימויים, ג'יג'ים ושאר פתיונות מכל הסוגים והצורות. בנוסף, כאן תוכלו למצוא הרבה סוגים של חוטי דייג, רולרים, קרסים, כלים וציוד שימושי אחר, כמו פליירים, רשתות הרמה כ"ד.

SEAKNIGHT

דירוג חנות: 98.9%, TOP BRAND.

בשוק: 5 שנים.

מספר המנויים: 272.115

חנות המציגה מוצרי מותגים מובילים במגוון רחב של קטגוריות. כאן תוכלו למצוא רולרים של מותגי על במחירים הכי אטרקטיביים בעולם. בנוסף, תוכלו למצוא כאן המון סוגים שונים של חוטי דיג, פתיונות רבים וכל מיני אביזרי דייג, כולל ציוד ובגדי דייג.272.