הפלגות דייג

אוהבי דייג מהסירה, כאן תוכלו למצוא רשימה של אפשרויות להפלגות דייג. יציאות דייג לים למתחילים וגם לדייגים מנוסים בכל השיטות: בולוס, ג'יגינג, טרולינג. אתם יכולים ליצור קשר עם כל אחד מהרשימה, להשוות מחירים של הפלגות דייג, לקבל הסבר על שאות ותנאים. פה ידאגו לכם גם לציוד וגם לפתיון אם חסר, כל מה שצריך – רצון לצאת לים ולדוג.

הפלגות דייג של לי-ים

בלי-ים מחכות לכם הפלגות דייג מהנות עם סקיפר מקצועי  וליווי לעורך כל היציאה. תוכלו להתרשם מהנסיון רב של המדריך וללמוד טכניקות רבות ומגוונות של שיטות דייג. כל יציאת דייג עורכת כ – 3 שעות ובתשלום סמלי תוכלו לקבל גם ציוד ופתיון.

SAILOR - סיילור

מעודון יאכטות ובית ספר לשייט SAILOR מבטיח לכם חווית דייג בלתי נשכחת, כולל דייג אלבקורים וטוניות כחולות בעונה. יצאות לעומק ונקודות דייג רבות – כל סוגי דייג מהסירה לרשותכם. הפלגות דייג מבוקשות מאוד לכן כדי לתאם לפני המועד המתוכנן.

Danit - דנית

הפלגות דייג מודרכות למתחילים על קטמרן מפואר. יש כאן הת כל הציוד הנדרש ככה שאין לכם יותר מידי על מה לחשוב. את המידה הנוסף תוכלו למצוא אפילו באתר tripadvisor  הידוע. אופציה מצויינת ליציאת דייג בשאיפה להינות ולחזור עם הדגים.

יאכטה בהרצליה

יאכטה מפוארת באורך 38 פיט מצויידת כמו שצריך. כל מה שצריך לדייג בלב ים, הכל מפישפיינדר ועד מתקני חכות נוחים במיוחד. אפשר לעשות הפסקת שחיה על מזרון או אבוב עם מערכת סאונד ומוסיקה נהדרת.

מלא מקום! עד 13 משתתפים!

ה -SEA בים

עבור דייגים אמיתיים, דיג בלב הים הוא חגיגה אמיתית, למתחילים – הזדמנות לבלות בכיף. והילדים נהנים במיוחד: הים הפתוח, יאכטה המתנדנדת על הגלים, חכה ביד עם דגים שנתפסים נה זה אם לא החלום האולטימטיבי של כל ילד.

מרכז פוצקר

במרכז הדייג של מועדון פוצקר תוכלו למצוא גוון רכב של הפלגות דיג. בולוס, ג'יגינג, טרולינג מהסירה – כל האופציות פתוחות במרדף אחרי הדגים. נסיון של הצוות עוזר לו בלי יותר מידי בעייות למצוא ריכוזי דגים.

כל חובבי הדיג יותר ממוזמנים לבקר.

SEA4U

יאכטה ענקית עם 4 חדרי שינה, שירותים, מרלחות וכמובן סיפונים מרווחים. באמת יאכטה של פינוקים, לאלה שאוהבים נוחות בכל דבר. את ההפלגה הזאת באמת לא תשכחו עוד הרבה מאוד זמן. הם גם מבטיחים הדרכה וליווי על ידי הדייגים המנוסים ביותר.

שטים

דיג בים מוקף הילה של רומנטיקה: מרחבי המים האינסופיים, השקט המצלצל והבריזה הימית הקלילה – זו הרפתקה שלמה מלאה בהתרגשות וזרימה של אדרנלין בדם.

צאו לדוג יחש עם "שתים" בים כדי להעניק לעצמכם ים של הנאה!

הפלגת דייג בכנרת

חוויה מיוחדת במינה! חובה לכל חובבי הדיג. בחוף תעלו על סירה עם צוות מנוסה ומקצועי ותוכלו לנסות סוגי דיג שונים בהתאם לעונה. נראה שיש כאן הכל בשביל דיג בלתי נשכח, נותר רק להביא כמה חברים ומצב הרוח.

  • מומלץ להתקשר מראש כדי לברר את כל הפרטים.
  • טלפון: 054-2200324
  • אתר: https://www.mezulot.co.il/