אפליקציות דייג

בשנים האחרונות איננו יכולים לדמיין את חיינו ללא טלפון נייד. בנוסף לפונקציות הסטנדרטיות של הטלפון הנייד, ישנן המון אפליקציות דייג, שכל דייג המודרני צריך.
 הטכנולוגיות הרגו המון תחביבים מעניינים וניתקו רבים מהעולם האמיתי.

אז נכון, הטלפון שלך עדיין לא יכול לזרוק חכה, לגלגל רולר ולהכין פתיון במקומכם. עם זאת, הוא ממש יכול לעזור, לפניכם יישומים שדייגים בעלי אנדרואיד יכולים להשתמש בהם.

WINDY

אפליקציית דייג, גלים ותחזית מזג אוויר לגולשים, גולשי עפיפונים, גולשי רוח ושייטים. כאן תמצאו קהילת משתמשים של 500,000 איש עוקבים אחרי מזג אוויר ורוח בים.  ל- WINDY כל הפרמטרים הנדרשים לגלישת עפיפונים, גלישת רוח, דייג, שיט, גלישה וכו '. רק WINDY מספקת תחזית מזג אוויר מעודכנת בכל רחבי העולם.

WEFISH

כאן תוכלו לבנות יומן הדיג שלכם, שכולל את כל התפיסות, עם המון פרטים:
 סטטיסטיקות דיג, מיני דגים, מיקומי הדיג הטובים ביותר, מידע על מזג האוויר, ציוד שימושי ביותר וכו '. בנוסף תוכלו ליצור התראות וסימונים במפת הדייג כדי לא לפספס את הימים הטובים ביותר. תוכלו לחשב את זמני הדייג הטובים ביותר באמצעות לוח הדייג, זמני הגאות ומידע מטאורולוגי.

IFishing Knots Real 3D

IFishing Knots Real 3D היא אפליקציה שיכולה לעזור לכל דייג. אם שכחתם קשרים כלשהם או שמעולם לא הכרתם אותם בכלל, זו כבר לא בעיה, בזכות האפליקציה זו תוכלו ליצור כל סוגי קשרים לדייג ממש בקלות. האפליקציה מראה לכם בבירור מקסימאלי את הקשר הרצוי. אתם יכולים להגדיל, לקצר, לעצור או אפילו להיראות את הצד האחורי של הקשר וכמובן לצפות בו שוב ושוב, עם אפקט תלת מימד אמיתי.

MSW Surf Forecast

אפליקציית דייג לאנדרואיד Magicseaweed מספקת תחזיות גלישה ארוכות טווח מאלפי מקומות ברחבי העולם. התחזיות פה כוללות את דירוג הכוכבים של SW, גובה הגלים, גובה הגאות, לחץ אוויר, מהירות וכיוון הרוח וטמפרטורת אוויר ומים.

WISUKI

Wisuki היא אפליקציית דייג, תחזית רוח, גלים, מזג אוויר וגאות עם פונקציות מתקדמות המאפשרת למצוא באופן מיידי את המקומות הטובים ביותר על סמך התנאים המועדפים עליך, ולנתח את נתוני התחזית ברמת פירוט חסרת תקדים. Wisuki  וזר לך לתכנן עוד יותר טוב את פעילויות כמו גלישה, גלישת עפיפונים, גלישת רוח, דיג, שיט, מצנחי רחיפה, אופניים ועוד.

FishAngler

אפליקצייה דייג החינמית מספר 1 בעולם. עם FishAngler אתם מקבלים גישה מיידית למקומות דייג חמים, לתפיסות לידכם ולתחזית דייג בזמן אמת. FishAngler אומרים שהם תמיד הולכים להישאר 100% ללא עלות שימוש, ללא חיובים נסתרים או דמי מנוי!

FISHING & HUNTING SOLUNAR TIME

לפני כל יציאת דיג כדי לכם לבדוק את  Solunar Time כדי לשפר את הסיכויים שלכם!

האפליקציה מחשבת זמני הזנה של דגים ובעלי חיים לפי המיקום באמצעות תורת Solunar. ההיגיון העומד בבסיסה נובע מחישוב מיקומו והתקדמותו של הירח ומיקומו של השמש. מכיוון שהתנהגותם של דגים ובעלי החיים משתנה בגלל השפעה של הגורמים האלה, הם מתכננים את פעילות האכלה שלהם על פיהם. האפליקציה מודדת נתונים אלה עבור מיקום ספציפי, וקובעת עבורכם את זמני הדייג הטובים ביותר.

ULTIMATE FISHING

היא באמת אפליקציית הדייג האולטימטיבית שתעניק לך גישה להמון לסרטוני וידאו וטיפים שימושיים, כמו למשל,  סרטונים על מגוון של שיטות דיג וטכניקות שונות, ביקורות על סירות, התמודדות עם קשיים בלב ים ומגוון פעולות דיג מכל רחבי העולם.

ULTIMATE FISHING KNOTS

ULTIMATE FISHING KNOTS- היא אפליקציה סלולר, המציגה כיצד לקשור קשרים רבים ושונים. מבין הקשרים הרבים שקיימים, כל דייג צריך למצוא קשרים שעונים לצרכיו.
ולכל מקרה – קשר משלו. רוצים להבין האם קשר מחליש את חוט הדיג? באילו קשרים יש להשתמש עם חוטי דיג דקים במיוחד, ואילו – עבור חוטים עבים? איך לקשור חוט בד לפלורוקרבון?

אנציקלופדיית קשרים זאת מציגה קשרים מסוגים שונים שעוזרים לחבר בין שני חוטי בד, קשירת סביבלים וקרסים קטנים וגדולים, דימויים, קשרים סירה וכ"ו.